Zbrojownia.pl to sklep z bronią dla osób, które chcą czuć się bezpiecznie a jednocześnie lubią dobrą zabawę.Kilkunastoletnie doświadczenie w handlu detalicznym i wysyłkowym uczyniło nas profesjonalistami w dziedzinie sprzedaży sprzętu militarnego, dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję każdego klienta.
Sklep z broniązbrojownia.pl to nie tylko sprzedaż internetowa. Gliwice, Katowice, Zabrze – wszyscy mieszkańcy Śląska mogą zakupić sprzęt militarny w naszym sklepie stacjonarnym mieszczącym się w CH Auchan w Gliwicach, przy ul. Rybnickiej 207. Wszyscy nasi sprzedawcy przeszli specjalistyczne szkolenia, dzięki czemu klienci naszego sklepu mogą liczyć na profesjonalną obsługę i dobrą radę. Sklep stacjonarny oferuje także możliwość obejrzenia i przymierzenia danego modelu, dzięki czemu klient może sprawdzić sprzęt przed zakupem. Jeśli aktualnie nie posiadamy na stanie danego towaru, dołożymy wszelkich starań, by był on dostępny dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.
Oferowany przez nas sprzęt militarny pochodzi od sprawdzonych dostawców. Nasz sklep z bronią posiada asortyment uznanych marek takich jak: WALTHER, AIR MASTER, HAMMERLI, PERFECTA, KOLTER, SMITH&WESSON, UMAREX, VICTORINOX, WENGER, GERBER, COLD STEEL, LEATHER MAN, a także wiele innych.
Jeśli robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym złożycie Państwo zamówienie przed godziną 12:00, już następnego dnia możecie cieszyć się z zakupionego towaru. W przypadku niedostępności produktu w magazynie wysyłka może wydłużyć się do pięciu dni.
Wszystkie dostępne w naszym sklepie przedmioty posiadają odpowiednie certyfikaty i mogą być sprzedawane bez zezwoleń.

https://www.zbrojownia.pl/blog/kurtka-wiatrowka-meska