www.hard-skin.pl

Hard-skin.pl to sklep dla osób, które chcą czuć się bezpiecznie a jednocześnie lubią dobrą zabawę i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej uczyniło nas profesjonalistami w dziedzinie sprzedaży, dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję każdego klienta.

Sklep hard-skin.pl to nie tylko sprzedaż internetowa. Gliwice, Katowice, Zabrze – wszyscy mieszkańcy Śląska mogą odwiedzić nasz sklep stacjonarny, mieszczącym się w CH Auchan w Gliwicach, przy ul. Rybnickiej 207. Wszyscy nasi sprzedawcy przeszli specjalistyczne szkolenia, dzięki czemu klienci naszego sklepu mogą liczyć na profesjonalną obsługę i dobrą radę. Sklep stacjonarny oferuje także możliwość obejrzenia i przymierzenia danego modelu, dzięki czemu klient może sprawdzić sprzęt przed zakupem. Jeśli aktualnie nie posiadamy na stanie danego towaru, dołożymy wszelkich starań, by był on dostępny dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

Oferowane przez nas produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie przedmioty posiadają odpowiednie certyfikaty i mogą być sprzedawane bez zezwoleń. 

Dane adresowe:
Saxo Group sp. z o.o. sp.k.
ul. Pszczyńska 202A
44-100 GLIWICE
NIP : 631 21 66 831
REGON : 273775927
Numer konta:
Santander 33 1090 1766 0000 0001 3079 7858

Oceny naszych klientów

Ocena
5/5

Robiłem parę zakupów i zawsze dostawa jest bardzo sprawna. Można rzec – bez zwłoki.

Ocena
5/5

Paczka doszła szybko były pewne niedociągnięcia jeśli chodzi o sam produkt ale obsługa sklepu staneła na wysokości zadania i bardzo szybko to naprawiła aż miło .Mimo tego nie mam żadnych pretensji bo produkt u nich był o połowę tańszy więc super . Kontakt ze sklepem spoko produkt spoko kupił bym znowu. A i przesyłka darmowa ?

Ocena
5/5

Obsługa bardzo miła – w trakcie rozmowy można buło wyczuć duże zaangażowanie w dobrą obsługę klienta – krótko mówiąc bardzo dobrze !!!