www.e-watches.pl

Sklep internetowy oferujący najmodniejsze zegarki i najbardziej stylową biżuterię znanych światowych marek, pełen niesamowitych produktów, wśród których każdy znajdzie idealny dla siebie, w jak najatrakcyjniejszej cenie na rynku – tak możemy scharakteryzować naszą stronę E-watches.pl

Zegarki męskie i biżuteria męska, stanowią ogromną część asortymentu naszego sklepu, dzięki czemu każdy stylowy Mężczyzna znajdzie u nas idealny dla siebie stylowy dodatek. Dla nowoczesnych Kobiet oferujemy designerskie zegarki damskie znanych marek fashion, a jako idealny pomysł na prezent proponujemy bransoletki, naszyjniki i wszelkie inne dodatki, które obejmuje biżuteria damska z naszej oferty.

Zdobyte przez kilkanaście lat pracy w handlu zegarkami doświadczenie, jakie posiada nasza firma, gwarantuje wysoką jakość obsługi, a nieustanna chęć rozwoju pozwala nam zaoferować Państwu szeroki wybór produktów. Jesteśmy zgranym zespołem, który tworząc sklep internetowy E-watches, oferuje najmodniejsze zegarki i biżuterię dla Kobiet i Mężczyzn w każdym wieku. Staramy się stale rozwijać, rozbudowywać nasz asortyment i oferować naszym Klientom najwyższą jakość w najlepszej cenie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która z dnia na dzień powiększa się!

Dane adresowe:
Saxo Group sp. z o.o. sp.k.
ul. Pszczyńska 202A
44-100 GLIWICE
NIP : 631 21 66 831
REGON : 273775927
Numer konta:
Santander 33 1090 1766 0000 0001 3079 7858

Oceny naszych klientów

Ocena
5/5

Jest bardzo zadowolony z obsługi! Nawet początkowe zamieszanie wokół braku towaru zostało załatwione w pełni profesjonalnie i bez jakichkolwiek niedogodności dla mnie! Pełna prefeska!

Ocena
5/5

Wszystko bez najmniejszych problemów: paczka dobrze zapakowana,, wysłana bez zbędnej zwłoki, szybko dostarczona. Zdecydowanie polecam!

Ocena
5/5

Otrzymałem produkt, który był zgodny z opisanym w ofercie. Zapłaciłem częściowo bonem i częściowo przelewem bez żadnych komplikacji. Towar (zegarek na rękę) przybył do mnie zgodnie ze specyfikacją i w terminie szybszym niż zapowiedziany. Polecam Państwu zakupy w tym sklepie.