dystrybutor-wiatrowka-karabinek-black-ops-sniper-45mm-z-luneta-4x32

Black Ops

by BO Manufacture

Black Ops znany jest również jako Black Ops Soul lub Black Ops Manufacture, co jasno daje do zrozumienia, że ich produkty mocno nawiązują do broni bojowej i inspirowane są w znacznej mierze współczesnymi jednostkami wojskowymi. Jest to profesjonalny sprzęt strzelecki do airsoftu oraz łamane, sprężynowe wiatrówki i szeroko pojęte akcesoria strzeleckie – zarówno do ASG jak i strzelectwa wiatrówkowego. Francuski producent broni projektuje wszystko w każdym detalu w La Flèche, na północy Francji. Tym samym mamy pewność, że w przesyłce otrzymujemy dobra karabin czy pistolet. Europejska myśl technologiczna znacznie przewyższa produkty chińskie czy tureckie. Kluczem do sukcesu marki jest również zespół specjalistów, którzy odpowiedzialni są za cały proces produkcji. A zawężona sieć dystrybucji powoduje, że wszyscy działają z korzyścią i satysfakcją dla klienta. Tylko najlepsze sklepy mają w ofercie markę Black Ops.

Wojskowe karabinki wiatrówkowe producenta B.O. zawsze wykonane są tak, aby spełniały oczekiwania grupy docelowej. Tak więc w przypadku wiatrówki Quantico lufa jest krótsza, wiatrówka lżejsza i nie ma mocnego odrzutu. Ten model polecany jest dla młodszych strzelców i kobiet. Wiatrówka Pendleton świetnie sprawdza się na dłuższych dystansach dlatego zalecamy strzelać z niej z założoną lunetą, do celów 20-25 metrów. Ciekawostką jest, że testując śrut typu High speed, udało się uzyskać prędkość początkową większą niż 250 m/s. Duża, ciężka i bardzo celna wiatrówka Black Ops Sniper dedykowana jest przede wszystkim wprawionym strzelcom i można pokusić się o celowanie na odległości 50 metrów. Jest to najlepszy karabinek marki Black Ops i totalny bestseller.

Pistolety wiatrówkowe to przede wszystkim łamane pistolety sprężynowe na śrut ołowiany typu diabolo. Black Ops Langley, bo o nim mowa występuje w kilku wersjach. Pierwsza to pistolet z tłumikiem – dosyć ciężki pistolet, który pozwala wytrenować rękę strzelca. Z kolei Pro Sniper to wersja z demontowaną kolbą. Nowością są rewolwery zasilane co2 w kolaboracji z marką Chiappa. Rewolwery te znane są z oryginalnej i opatentowanej konstrukcji, gdzie lufa umieszczona jest niżej i pocisk zostaje wystrzelony z dołu bębenka. W efekcie tego zniwelowano bardzo mocny odrzut, charakterystyczne w tym rodzaju broni.

Wiatrówki Black Ops

W Najlepszych Sklepach

zbrojownia-logo-sklep-z-wiatrowkami-black-ops-04

Zbrojownia.pl

Norica.pl

Allegro.pl

ceneo-logo-sklep-z-wiatrowkami-black-ops-02

Ceneo.pl

Oferta Hurtowa

Dla sklepów

Platforma B2B

Specjalnie stworzony od podstaw sklep oferuje najnowsze rozwiązania i w pełni zautomatyzowany system składania zamówień, gdzie dostęp mają tylko zweryfikowane podmioty. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy na co należało zwrócić uwagę podczas jego projektowania.

Integracja z Twoim sklepem

To co oferujemy klientom detalicznym ty również możesz zaoferować swoim bez wydawania dużej gotówki na towar. Wszystkie dane do wystawienia produktów w Twoim sklepie otrzymasz w liku XML. Dzięki temu nie marnujesz powierzchni magazynowej tylko zamawiasz to co potrzebują Twoi klienci.

Dropshipping

System zamówień internetowych, w którym my pakujemy i wysyłamy przesyłkę do Twojego klienta. Ty dostajesz od nas tylko fakturę. Nie tracisz czasu na wysyłkę do pojedynczego klienta i możesz skupić się na dużych zleceniach. Skracasz łańcuch dostaw, czyli klient jest szybciej obsłużony.

Serwis i gwarancja

Jako oficjalny dystrybutor zapewniamy serwis gwarancyjny naszym klientom na podstawie załączonych kart gwarancyjnych. Na wszystkie produkty dajemy 24 miesiące gwarancji. Ściągamy na zamówienie części wiatrówek.

System rabatowy

System hurtowy pozwala nam dopasować tak rabaty i poziom cen, że dystrybutor, sprzedawca i klient są zadowoleni. Nie stosujemy sztucznego zawyżania cen przez co dajemy wysokiej jakości produkt w dobrej cenie.

Dogodne formy płatności

Paczki nadajemy firmami kurierskimi, dzięki czemu możliwa jest wysyłka za pobraniem lub przedpłatą na adres w Polsce. Przy dłuższej współpracy nie wykluczamy odroczonego terminu płatności.

Dobry kontakt

Nasi pracownicy są dostępni 5 dni w tygodniu pod telefonem. Do dyspozycji pozostają również pod adresem mailowym i messengerze. Jesteśmy w stałym kontakcie z producentem i naszymi odbiorcami.

Zasady współpracy

Zasady współpracy z działem hurtowym firmy SAXO GROUP

 1. Platforma b2b jest to miejsce do wygodnego składania zamówień hurtowych przez internet praktycznie o każdej porze dnia.
 2. Z platformy mogą korzystać jedynie firmy, które przeszły proces weryfikacji oraz otrzymały indywidualny login i hasło.
 3. Złożone zamówienie przesyłane jest do działu hurtowego, który weryfikuje zamówienie i dopiero otrzymanie potwierdzenia oznacza poprawne złożenie zamówienia.
 4. Firma Saxo Group zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w zamówieniach oraz możliwość zmiany ilości towaru w zamówieniu na etapie pakowania w dziale wysyłkowym z przyczyn niezależnych, na które nie ma wpływu. O zaistnieniu takiego faktu klient zostanie powiadomiony.
 5. Do każdego zamówienia razem z towarem pakowana jest dowód zakupu, karty gwarancyjne oraz instrukcje obsługi do produktów. W przypadku zakupu dla sklepu dowodem zakupu jest faktura vat. W sytuacji dropshippingu – klient otrzymuje paragon, a firma fakturę vat.
 6. Złożone zamówienia realizowane są według kolejności ich złożenia w ciągu 24 godzin. Aby otrzymać przesyłkę dnia następnego należy złożyć zamówienie przed godziną 12.00. Staramy się realizować zamówienia jak najszybciej i w wyjątkowych sytuacjach może to wydłużyć. O takim fakcie klient zostanie poinformowany.
 7. Wysyłane przesyłki są ubezpieczone i starannie zapakowane. Dostarcza je firma GLS, a koszt takiej przesyłki to 15 zł brutto. Ze względu na gabaryty i specyfiki opakowań zbiorczych firma zastrzega sposób spakowania danego towaru w większą ilość kartonów, przede wszystkim z powodów obawy o towar i jego uszkodzenie w czasie transportu.
 8. Zamówienie składane za pośrednictwem platformy b2b powinny być przemyślane i składane według indywidualnych potrzeb klienta. Po przyjęciu zamówienia do realizacji nie ma możliwości jego modyfikowania. Nie łączymy kilku zamówień w jedno jeśli między nimi minęło więcej niż 30 minut.
 9. Prosimy o podanie adresu dostawy i adresu rozliczeniowego. W innym przypadku zamówienie zostanie wysłane na adres z faktury.
 10. Firma Saxo Group zastrzega sobie możliwość wycofania niektórych produktów ze sprzedaży. Jednocześnie gwarantuje pełną ofertę marki Norica i na życzenie klienta może zamówić od producenta to, czego nie ma aktualnie na stanie.
 11. Ceny produktów przedstawione na platformie są cenami brutto, wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
 12. Zamówienia składane na platformie hurtowej nie mogą być złożone na kwotę niższą niż 300 zł brutto.
 13. Towar zamówiony i do którego została wystawiona faktura VAT nie podlega zwrotowi, chyba że wcześniej podczas składania zamówienia strony ustaliły indywidualne warunki. Towar zwracany powinien zostać dostarczony do firmy w stanie idealnym, opakowanie nie może nosić oznak zniszczenia a towar użytkowania. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, nie zwracamy w takim przypadkach także kosztów transportu.
 14. Towar wysyłany do serwisu dostarczają Państwo na własny koszt, chyba że wcześniejsze uzgodnienia w związku z uszkodzeniem fabrycznym produktu lub niezgodnością zamawianego towaru z dostarczonym zostaną przedstawione i zatwierdzone przez osobę z działu hurtowego.
 15. Firma Saxo Group zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu, zasad współpracy i przyznawania rabatów oraz cen bez podawania przyczyn.u

Rabaty

Zasady przydzielania rabatów na platformie b2b

 1. Rabaty na naszej platformie b2b są dopasowane do każdej grupy produktowej, które aktualnie mamy dostępne w ofercie. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen i rabatu jeśli zajdzie taka konieczność, np. znaczna zmiana kursu walut.
 2. Wysokość rabatów dopasowana jest do rynku i uwzględnia rozsądną cenę za produkt. Mimo najwyższej jakości produktu nie stosujemy zawyżania cen.
 3. W sytuacji kiedy klient chce dokonać zakupu większej ilości jednego produktu (jednorazowe zakupy 10 szt. jednego modelu) możemy przydzielić indywidualny jednorazowy dodatkowy rabat.

Formy płatności

Formy płatności za zamówienia złożone w b2b firmy SAXO GROUP

Naszym partnerom biznesowym oferujemy następujące formy płatności:

przedpłata
Na początku współpracy pierwsze trzy zamówienia wysyłamy wyłącznie tą formą płatności, aby dokonać pełnej weryfikacji kontrahenta;

pobranie / gotówka
Po weryfikacji możliwa jest wysyłka zamówienia pod wskazany adres i rozliczenia za nie z kurierem. Rozliczenie gotówkowe możliwe jest również przy odbiorze osobistym zamówienia w naszym sklepie stacjonarnym;

odroczony termin płatności
Ta forma płatności jest dostępna tylko w przypadku stałej współpracy z wybranymi kontrahentami. W tym przypadku możemy dopasować indywidualnie termin przelewu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Dział detaliczny
e-mail: sklep@norica.pl
tel.: +48 537 747 579

Dział hurtowy
e-mail: hurt@norica.pl
tel.: +48 791 901 858

Serwis i reklamacje
e-mail: serwis@norica.pl
tel.: +48 537 747 579Facebook


Instagram