maski ochronne z filtrami i zele do dezynfekcji

Posiadamy płyny do dezynfekcji i maski ochronne

Firma Saxo Group sp. z o.o. sp.k. wprowadziła do oferty swoich sklepów produkty z kategorii ochrony osobistej. W czasach pandemii koronawirusa zauważyliśmy jak trudno zakupić żel do dezynfekcji dłoni lub najzwyklejszą maskę ochronną. Sklepy budowlane gdzie maska przeciwpyłowa była standardem świecą pustymi półkami. Drogerie i działy z kosmetykami odnotowały wzrost zapotrzebowania na środki do dezynfekcji i mycia dłoni. W sklepach internetowych można zauważyć, że również zaczyna brakować tych materiałów. Ludzie zaspokajają swoje potrzeby, a nieuczciwi dostawcy zaczynają sztucznie zawyżać ceny. Wprowadzone rozporządzenie o tym, że pracodawca musi zapewnić pracownikom środki do dezynfekcji oraz maski ochronne zdecydowanie nie polepszyło sytuacji. Wręcz przeciwnie. Wiele firm zostało na lodzie i pod przymusem kar, musi kupować płyny antybakteryjne po znacznie podwyższonych cenach. Jako świadomy pracodawca firma Saxo Group sp. z o.o. sp.k. stosuje się do wszystkich wytycznych. Wiemy jak trudno znaleźć dobry produkt w normalnej cenie. Dlatego postanowiliśmy skorzystać ze swojej sieci kontaktów i dzięki ugruntowanej pozycji w świecie handlu, a także uporowi naszego działu zaopatrzenia, zaczęliśmy współpracę z producentami płynów do dezynfekcji i żeli do rąk. W międzyczasie nawiązaliśmy współpracę z producentem masek ochronnych.

Zawsze podkreślamy, że wspieranie lokalnej gospodarki i polskich przedsiębiorców jest dla nas istotne, dlatego oferujemy wysokiej jakości produkty z Polski. Wszystkie nasze płyny dezynfekujące są przebadane przez Polskie instytucje i posiadają stosowne dokumenty potwierdzające skuteczność. Natomiast producenci masek wielokrotnego użytku, z którymi współpracujemy zapewniają, że materiały do ich produkcji pochodzą również z naszego kraju. Maski z filtrami, z naszej oferty posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczone są do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

Wysoka jakość

proponujemy tylko produkty, które spełnią wszystkie oczekiwania naszych klientów i zapewniają bezwzględne bezpieczeństwo

Wspieramy naszych

wybieramy w pierwszej kolejności najlepsze polskie marki o dobrej renomie i z długoletnim doświadczeniem w swojej branży

Duża dostępność

wszystko mamy u siebie, na swoim magazynie przez co wysyłka odbywa się natychmiastowo, a dostawa dociera następnego dnia

Ciągłość dostaw

nastawiamy się na długofalową współpracę, dlatego możemy zrealizować każde, nawet największe zamówienie naszych produktów

Oferta żeli i masek dla firm

Przedstawiamy nasze wybrane grupy produktowe służące ochronie zdrowia i bezpieczeństwa. Produkty te pomagają w odpowiednim zabezpieczeniu się przed chorobami, wirusami.  W przypadku masek zapewniają ochronę przed pyłami, zanieczyszczeniami powietrza, a nawet smogiem.

Płyn dezynfekujący do rąk 70% alkoholu

Gotowy do użycia alkoholowy preparat, przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk. Przeznaczony do profesjonalnego oraz powszechnego stosowania. Płyn dezynfekujący doskonale sprawdzi się do odkażania rąk oraz wszelkiego rodzaju powierzchni. Zawarta w produkcie gliceryna zapobiega przed nadmiernym przesuszeniem skóry.

Przeznaczony do stosowania w

 • zakłady produkcyjne,
 • kosmetyce,
 • przemyśle spożywczym,
 • służbie zdrowia.


Czytaj więcej


Płyn dezynfekujący do rąk 70% alkoholu

Żel do higieny rąk. Umożliwia oczyszczenie dłoni bez użycia wody i mydła. Wysoka zawartość alkoholu w żelu sprawia, że błyskawicznie wysycha, pozostawiając ręce przyjemnie odświeżone. Zawarta w składzie gliceryna pomaga utrzymać skórę miękką i nawilżoną. Posiada właściwości antybakteryjne. Ułatwia codzienne zachowanie higieny skóry rąk, nie pozostawiając lepkiej warstwy.

Przeznaczony do stosowania w

 • szkołach i urzędach,
 • sklepach,
 • restauracjach i barach,
 • szpitalach i klinikach.


Czytaj więcej

Maski i półmaski ochronne

Posiadamy szeroki asortyment masek i półmasek na twarz. Wszystkie maski z filtrem posiadają certyfikat CE, a zatem są dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Półmaska idealnie nadaje się do codziennego użytku w drodze do szkoły, biura, na zakupy. Maska służy do zabezpieczenia układu oddechowego przed wdychaniem uciążliwych pyłów i zapachów, a także bakterii i wirusów.

Posiadamy maseczki na twarz

 • z filtrami FFP2, FFP3 i N95,
 • posiadające certyfikat,
 • wielokrotnego użytku i jednorazowe,
 • bawełniane i neoprenowe.


Czytaj więcej


NOWOŚĆ – Maska na twarz z logo Twojej firmy

Na specjalne życzenie klientów możemy przygotować maski z logiem przedsiębiorstwa. Jesteśmy w stanie wykonać każdy wzór, niezależnie od kształtu i rozmiaru. Możemy wykonać napis lub logotyp. Bezsprzecznie maska z nadrukiem przedstawiającym znak firmowy jest atrybutem, który pozwala na szybką identyfikację pracowników w wielu zakładach przemysłowych gdzie pracuje wielu podwykonawców.

Minimalna ilość do zamówienia: 20 szt.

Cechy produktu

 • trwały nadruk lub haft,
 • wielokrotnego użytku,
 • przemyśle spożywczym,
 • służbie zdrowia.


Wyślij zapytanie

Przykładowe wizualizacje projektów

maska_ochronna_czarna_z_nadrukiem_alpaca

maska_ochronna_czarna_z_nadrukiem_barcelona-removebg-preview

maska_ochronna_czarna_z_nadrukiem_gruba

maska_ochronna_czarna_z_nadrukiem_jordan

maska_ochronna_czarna_z_nadrukiem_manchester

maska_ochronna_czarna_z_nadrukiem_mcdonalds

maska_ochronna_czarna_z_nadrukiem_milan


Previous
Next