Nieodłącznym elementem piękna, jest wykonanie z najwyższej jakości materiałów. To właśnie sprawia, że od wielu lat, mimo niesamowicie rosnącej oferty, biżuteria wykonana ze srebra i złota, jest jedną z najchętniej wybieranych przez klientów na całym świecie. Decydując się na kolczyki, bransoletki, naszyjniki czy pierścionki z tych szlachetnych kruszców, otrzymujesz przepiękny wyrób o wartości, która nie przemija.

Firma Saxo istnieje na rynku od początków lat 90. Z biegiem lat ugruntowując swoją pozycję na rynku jubilersko-zegarmistrzowskim. Zdobyte doświadczenie i rozrost firmy pozwoliły na rozszerzenie działalności o dystrybucję detaliczną najwyższej jakości wyrobów jubilerskich ze złota i srebra. Piękna biżuteria, którą znaleźć można w ofercie marki, w pełni wykonana jest w zgodzie z najwyższymi standardami i opiera się na szlachetnych kruszcach, które posiadają wybite oznaczenie próby i zostały przebadane przez Polski Urząd Probierczy, co jest gwarancją ich wartości.

Biżuteria złota czy srebrna?

Jest to jeden z najczęstszych dylematów, przed jakimi stają Mężczyźni przed zakupem prezentu dla bliskiej kobiety, gdyż to właśnie biżuteria jest jednym z topowych pomysłów na upominek na każdą okazję. Jaki model wybrać? Zdecydować się na subtelne srebro czy klasyczne złoto? Nie lada dylemat, na który nie ma prostej odpowiedzi. Srebrna biżuteria prezentuje się bardzo subtelnie i czysto, a przy tym jest zdecydowanie bardziej przystępna cenowo. Złoto natomiast ma w sobie nutę luksusu, który można mieć na co dzień, nawet w formie delikatnego dodatku. W ofercie marki Saxo znaleźć można rozbudowaną ofertę srebra próby 925. oraz złota, prób 333 oraz 585.

Biżuteria złota dla pań

To największa część marki Saxo. To właśnie kobiety są docelową grupą, dla której firma stale rozbudowuje swoją ofertę. Przepiękne naszyjniki, które niesamowicie podkreślają dekolt i przyciągają spojrzenie; delikatne kolczyki, które ozdabiają nie tylko kobiece uszy, ale też dodają szyku całym stylizacjom; różnorodne bransoletki, które można nosić solo, bądź łączyć ze sobą lub zegarkami, a także symboliczne pierścionki, które najczęściej wybierane są na specjalne okazje. Wykonanie ze złota gwarantuje najwyższą jakość i przepiękny wygląd. W ofercie Saxo znaleźć można biżuterię z klasycznego żółtego złota, a także białego złota, czyli tego o srebrnym odcieniu, ale niezaprzeczalnie wyższej wartości.

Srebrna biżuteria dla mężczyzn

Również dla Panów marka Saxo przygotowała specjalną ofertę – typowo męskie łańcuszki, które najczęściej posiadają splot typu pancerka – wykonany z połączonych ze sobą pojedynczych ogniw spłaszczonych po bokach, a do kompletu męskie bransoletki. Srebrna biżuteria jest zdecydowanie częściej wybierana przez mężczyzn niż złota, z pewnością ze względu na swój stonowany wygląd i delikatniejszy błysk.

Złota biżuteria z kamieniami szlachetnymi

W ofercie Saxo znaleźć można także bardzo eleganckie i niezwykle szykowne pierścionki z diamentami. To idealne wyroby jubilerskie, które sprawdzą się na każdą okazję wartą zapamiętania. Przede wszystkim zaręczyny, których pierścionek jest nieodłącznym elementem, ale także z okazji Komunii Świętej, narodzin dziecka czy urodzin. Wzbogacona o niezwykle wartościowe i przepiękne brylanty biżuteria, z pewnością spodoba się każdej Pani, gdyż jak to powiedziała Marilyn Monroe, to właśnie diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiet.

Marka Saxo stawia przede wszystkim na jakość, zachowując przy tym zgodność z najbardziej aktualnymi trendami, ale też ponadczasowym wzornictwem. Biżuteria srebrna i złota, dzięki wykonaniu ze szlachetnych kruszców, nie straci na wartości, więc może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. To swoista inwestycja, która znakomicie sprawdza się jako prezent na każdą okazję.