Hiszpańskie wiatrówki

0
Lat tradycji

Tylko najlepsze marki są w stanie przetrwać tak długo aby świętować swoje 100-lecie. Marka Norica nie tak dawno bo w 2017 właśnie taką rocznicę świętowała. Norica została założona w 1917 roku w mieście Eibar – to taka hiszpańska prestiżowa kolebka przemysłu zbrojeniowego – jak producent wiatrówek. Od samego początku wiatrówki Norica to kwintesencja stylu, elegancji i przemyślanego projektu. Przez te 100 lat marka Norica zdobyła uznanie na całym świecie wśród zawodowców jak i amatorów strzelectwa.

W swoim dorobku ma wiele prestiżowych nagród w kategorii producentów wiatrówek. Właśnie przez niezmienność jakości i polityki firmy wiatrówki Norica ciągle istnieją na półkach sklepowych najlepszych dostawców. Wysoka jakość i wydajność towarzyszą firmie Norica z pokolenia na pokolenie. Wiatrówki Norica to szeroki zakres karabinków pneumatycznych wyprodukowanych w Hiszpanii. Począwszy od wiatrówek dla dzieci czyli Shooter, 56 lub Thor. Dla młodzieży i kobiet, czyli użytkowników, którzy mają trochę więcej siły polecane są takie modele jak Verteks, Spider GRS. Dla wymagających Norica proponuje Marvic 2.0 lub Dream Hunter. Wiatrówki Norica to także ciekawe stylizacje – nie tylko kolby z drewna bukowego czy polimeru, to także kolby w ciekawych i niespotykanych kolorach jak, np. Thor GRS w kolorze niebieskim lub Thor GRS Supreme gdzie kolba jest z drewna bukowego barwionego na zielono. Norica stosuje też ciekawe kamuflaże m. in. bardzo dobrze znany amerykański UCP lub RealTree Camo. Phantom GRS charakteryzuje się barwieniem kolby na czarno i naniesionymi czaszkami co pokazuje, że Norica jest odważna. Przy klasycznych liniach łoża warto wspomnieć o modelu Dead Eye GRS który jest doskonałym rozwiązaniem dla fanów nowoczesnej broni i designem przypomina wojskowy karabin wyborowy.

Bez dwóch zdań to produkty dla wszystkich. Zarówno początkujących, ale jak i zaawansowanych, dla młodych i starszych, dla fanów klasyki i nowoczesności. Jednak to też szereg rozwiązań i innowacji autorskich. Systemy takie jak GRS czy SilentShot pozwalają na osiągnięcie bardzo dużej celności i prędkości początkowych, natomiast metalowe zamki czy światłowodowe przyrządy celownicze zapewniają wiele strzałów i mnóstwo dobrej zabawy przez wiele lat.

Oferta detaliczna


Sprawdź

Oferta hurtowa


Sprawdź

Oferta hurtowa dla firm

Jako wyłączny dystrybutor marki Norica w Polsce wychodzimy naprzeciw klientom hurtowym i opracowaliśmy unikatowy jak dotąd system współpracy z hurtowymi odbiorcami wiatrówek i akcesoriów marki Norica. Chcemy zapewnić jak największy komfort zakupów naszych produktów stąd rozważymy wszystkie propozycje jeśli miały by przynieść obopólne korzyści. W przypadku zakupów hurtowych gwarantujemy system rabatowy, który przede wszystkim uwzględnia rozsądną cenę  akceptowalną przez rynek oraz opłacalność dalszej odsprzedaży. Nasz dział hurtowy dołoży wszystkich starań aby towar dotarł do odbiorcy końcowego najszybciej jak to możliwe. Przed wysłaniem towar jest przez nas sprawdzany i starannie pakowany. Jednak ze względu bezpieczeństwa oraz przepisów dotyczących przewoźników, a także aby zapewnić jak najniższe ceny dostawy. W przypadku jednorazowych zakupów jednego produktu powyżej 10 sztuk jesteśmy w stanie  renegocjować rabat na zakup tego produktu.

Co oferujemy

Platforma B2B

Specjalnie stworzony od podstaw sklep oferuje najnowsze rozwiązania i w pełni zautomatyzowany system składania zamówień, gdzie dostęp mają tylko zweryfikowane podmioty. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy na co należało zwrócić uwagę podczas jego projektowania.

Integracja z Twoim sklepem

To co oferujemy klientom detalicznym ty również możesz zaoferować swoim bez wydawania dużej gotówki na towar. Wszystkie dane do wystawienia produktów w Twoim sklepie otrzymasz w liku XML. Dzięki temu nie marnujesz powierzchni magazynowej tylko zamawiasz to co potrzebują Twoi klienci.

Dropshipping

System zamówień internetowych, w którym my pakujemy i wysyłamy przesyłkę do Twojego klienta a Ty dostajesz od nas tylko fakturę. Nie tracisz czasu na wysyłkę zamówienia do pojedynczego klienta i możesz skupić się na dużych zleceniach. Nie przepakowujesz przesyłki czyli klient jest szybciej obsłużony.

Serwis i gwarancja

Jako oficjalny dystrybutor zapewniamy serwis gwarancyjny naszym klientom na podstawie załączonych kart gwarancyjnych. Na wszystkie produkty dajemy 24 miesiące gwarancji. Ściągamy na zamówienie części wiatrówek.

System rabatowy

System hurtowy pozwala nam dopasować tak rabaty i poziom cen, że dystrybutor, sprzedawca i klient są zadowoleni. Nie stosujemy sztucznego zawyżania cen przez co dajemy wysokiej jakości produkt w dobrej cenie.

Dogodne formy płatności

Paczki nadajemy zaufanymi firmami kurierskimi dzięki czemu możliwa jest wysyłka za pobraniem lub przedpłatą pod wskazany adres w Polsce. Przy dłuższej współpracy nie wykluczamy odroczonego terminu płatności

Dobry kontakt

Nasi pracownicy są dostępni 5 dni w tygodniu pod telefonem. Do dyspozycji pozostają również pod adresem mailowym i messengerze. Jesteśmy w stałym kontakcie z producentem i naszymi odbiorcami.

Zasady współpracy

Zasady współpracy z działem hurtowym firmy SAXO GROUP

 1. Platforma b2b jest to miejsce do wygodnego składania zamówień hurtowych przez internet praktycznie o każdej porze dnia.
 2. Z platformy mogą korzystać jedynie firmy, które przeszły proces weryfikacji oraz otrzymały indywidualny login i hasło.
 3. Złożone zamówienie przesyłane jest do działu hurtowego, który weryfikuje zamówienie i dopiero otrzymanie potwierdzenia oznacza poprawne złożenie zamówienia.
 4. Firma Saxo Group zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w zamówieniach oraz możliwość zmiany ilości towaru w zamówieniu na etapie pakowania w dziale wysyłkowym z przyczyn niezależnych, na które nie ma wpływu. O zaistnieniu takiego faktu klient zostanie powiadomiony.
 5. Do każdego zamówienia razem z towarem pakowana jest dowód zakupu, karty gwarancyjne oraz instrukcje obsługi do produktów. W przypadku zakupu dla sklepu dowodem zakupu jest faktura vat. W sytuacji dropshippingu – klient otrzymuje paragon, a firma fakturę vat.
 6. Złożone zamówienia realizowane są według kolejności ich złożenia w ciągu 24 godzin. Aby otrzymać przesyłkę dnia następnego należy złożyć zamówienie przed godziną 12.00. Staramy się realizować zamówienia jak najszybciej i w wyjątkowych sytuacjach może to wydłużyć. O takim fakcie klient zostanie poinformowany.
 7. Wysyłane przesyłki są ubezpieczone i starannie zapakowane. Dostarcza je firma InPost, a koszt takiej przesyłki to 15 zł brutto. Ze względu na gabaryty i specyfiki opakowań zbiorczych firma zastrzega sposób spakowania danego towaru w większą ilość kartonów, przede wszystkim z powodów obawy o towar i jego uszkodzenie w czasie transportu.
 8. Zamówienie składane za pośrednictwem platformy b2b powinny być przemyślane i składane według indywidualnych potrzeb klienta. Po przyjęciu zamówienia do realizacji nie ma możliwości jego modyfikowania. Nie łączymy kilku zamówień w jedno jeśli między nimi minęło więcej niż 30 minut.
 9. Prosimy o podanie adresu dostawy i adresu rozliczeniowego. W innym przypadku zamówienie zostanie wysłane na adres z faktury.
 10. Firma Saxo Group zastrzega sobie możliwość wycofania niektórych produktów ze sprzedaży. Jednocześnie gwarantuje pełną ofertę marki Norica i na życzenie klienta może zamówić od producenta to czego nie ma aktualnie na stanie.
 11. Ceny produktów przedstawione na platformie są cenami brutto, wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
 12. Zamówienia składane na platformie hurtowej nie mogą być złożone na kwotę niższą niż 300 zł brutto.
 13. Towar zamówiony i do którego została wystawiona faktura VAT nie podlega zwrotowi, chyba że wcześniej podczas składania zamówienia strony ustaliły indywidualne warunki. Towar zwracany powinien zostać dostarczony do firmy w stanie idealnym, opakowanie nie może nosić oznak zniszczenia a towar użytkowania. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, nie zwracamy w takim przypadkach także kosztów transportu.
 14. Towar wysyłany do serwisu dostarczają Państwo na własny koszt, chyba że wcześniejsze uzgodnienia w związku z uszkodzeniem fabrycznym produktu lub niezgodnością zamawianego towaru z dostarczonym zostaną przedstawione i zatwierdzone przez osobę z działu hurtowego.
 15. Firma Saxo Group zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu, zasad współpracy i przyznawania rabatów oraz cen bez podawania przyczyn.u

Rabaty

Zasady przydzielania rabatów na platformie b2b

 1. Rabaty na naszej platformie b2b są dopasowane do każdej grupy produktowej, które aktualnie mamy dostępne w ofercie. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen i rabatu jeśli zajdzie taka konieczność, np. znaczna zmiana kursu walut.
 2. Wysokość rabatów dopasowana jest do rynku i uwzględnia rozsądną cenę za produkt. Mimo najwyższej jakości produktu nie stosujemy zawyżania cen.
 3. W sytuacji kiedy klient chce dokonać zakupu większej ilości jednego produktu (jednorazowe zakupy 10 szt. Jednego modelu) możemy przydzielić indywidualny jednorazowy dodatkowy rabat.

Formy płatności

Formy płatności za zamówienia złożone w b2b firmy SAXO GROUP

Naszym partnerom biznesowym oferujemy następujące formy płatności:

przedpłata
Na początku współpracy pierwsze trzy zamówienia wysyłamy wyłącznie tą formą płatności aby dokonać pełnej weryfikacji kontrachenta;

pobranie / gotówka
Po weryfikacji możliwa jest wysyłka zamówienia pod wskazany adres i rozliczenia za nie z kurierem firmy InPost. Rozliczenie gotówkowe możliwe jest również przy odbiorze osobistym zamówienia w naszym sklepie stacjonarnym;

odroczony termin płatności
Ta forma płatności jest dostępna tylko w przypadku stałej współpracy z wybranymi kontrahentami. W tym przypadku możemy dopasować indywidualnie termin przelewu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Dział detaliczny
e-mail: sklep@norica.pl
tel.: +48 537 747 579

Dział hurtowy
e-mail: hurt@norica.pl
tel.: +48 791 901 858

Serwis i reklamacje
e-mail: serwis@norica.pl
tel.: +48 537 747 579Facebook


Instagram