www.zbrojownia.pl

Zbrojownia.pl to sklep z bronią dla osób, które chcą czuć się bezpiecznie a jednocześnie lubią dobrą zabawę.

Kilkunastoletnie doświadczenie w handlu detalicznym i wysyłkowym uczyniło nas profesjonalistami w dziedzinie sprzedaży sprzętu militarnego, dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję każdego klienta.

Sklep z bronią zbrojownia.pl to nie tylko sprzedaż internetowa. Gliwice, Katowice, Zabrze – wszyscy mieszkańcy Śląska mogą zakupić sprzęt militarny w naszym sklepie stacjonarnym mieszczącym się w CH Auchan w Gliwicach, przy ul. Rybnickiej 207. Wszyscy nasi sprzedawcy przeszli specjalistyczne szkolenia, dzięki czemu klienci naszego sklepu mogą liczyć na profesjonalną obsługę i dobrą radę. Sklep stacjonarny oferuje także możliwość obejrzenia i przymierzenia danego modelu, dzięki czemu klient może sprawdzić sprzęt przed zakupem. Jeśli aktualnie nie posiadamy na stanie danego towaru, dołożymy wszelkich starań, by był on dostępny dla Państwa w możliwie najkrótszym czasie.

Oferowany przez nas sprzęt militarny pochodzi od sprawdzonych dostawców. Nasz sklep z bronią posiada asortyment uznanych marek takich jak: WALTHER, AIR MASTER, HAMMERLI, PERFECTA, KOLTER, SMITH&WESSON, UMAREX, VICTORINOX, WENGER, GERBER, COLD STEEL, LEATHERMAN, a także wiele innych.

Jeśli robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym złożycie Państwo zamówienie przed godziną 12:00, już następnego dnia możecie cieszyć się z zakupionego towaru. W przypadku niedostępności produktu w magazynie wysyłka może wydłużyć się do pięciu dni.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie przedmioty posiadają odpowiednie certyfikaty i mogą być sprzedawane bez zezwoleń.


Facebook


Instagram


Youtube


Pinterest

Dane adresowe:
Saxo Group sp. z o.o. sp.k.
CH Auchan ul. Rybnicka 207
44-100 GLIWICE
NIP : 631 21 66 831
REGON : 273775927
Numer konta:
Santander 33 1090 1766 0000 0001 3079 7858

Oceny naszych klientów

Ocena
5/5

Fajny sklep łatwo się robi w nim zakupy duży wybór towarów polecam.

Ocena
5/5

Wszystko przebiegło zgodnie z deklaracją sprzedawcy. Informacja meilowa na każdym etapie realizacji zamówienia. Towar świetny. Zgodnie z opisem.

Ocena
5/5

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu transakcji, szybko, sprawnie, polecam!